Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tragedia w Tczewskich Łąkach – w pożarze zginęła kobieta i 6-letnie dziecko.

Tragedia w Tczewskich Łąkach – w pożarze zginęła kobieta i 6-letnie… fot. KP PSP Tczew
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę nad ranem w miejscowości Tczewskie Łąki gm. Tczew. W pożarze budynku warsztatowego i mieszkalnego zginęła kobieta i dziecko. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

W środę, 22 maja około godz. 4:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Tczewskie Łąki. Na miejsce zadysponowano 10. zastępów Straży Pożarnej, policję i Zespoły Ratownictwa Medycznego.

- „Przybyłe na miejsce zastępy stwierdziły, że palą się budynek warsztatowy i mieszkalny. Były one całkowicie objęte pożarem” - poinformował kpt. Michał Myrda, rzecznik KP PSP w Tczewie.

W wyniku pożaru śmierć na miejscu poniosła około 40-letnia kobieta i 6-letnia dziewczynka. Z budynku ewakuował się mężczyzna, który z poparzeniami ciała zabrany został do szpitala.

Strażacy po ugaszeniu pożaru rozpoczęli prace rozbiórkowe pogorzeliska, mające pomóc policji i prokuratorowi w prowadzeniu dalszych czynności wyjaśniających przyczynę tragedii.

 

Zdjęcia: KP PSP w Tczewie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Buska
Buska 22.05.2024, 17:10
Dziwne ze mąż zdążył się ewakuować nie ratował żony i dziecka ?