Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Za nami Bieg Maluszka.

Nowy Dwór Gdański. Za nami Bieg Maluszka. fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Na Miejskich Obiektach Sportowych w Nowym Dworze Gdańskim odbył się przełajowy bieg z udziałem dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu nowodworskiego. W wydarzeniu udział wziął wicestarosta nowodworski Lubomir Głowacki.

W czwartek, 13 czerwca Ludowy Klub Sportowy Żuławy zorganizował na Miejskich Obiektach Sportowych w Nowym Dworze Gdańskim przełajowy bieg dzieci młodszych pn. „Bieg Maluszka”. W wydarzeniu udział wzięły dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu nowodworskiego. Maluchy miały możliwość sprawdzenia się w sportowej rywalizacji. Dzieciom towarzyszyło mnóstwo emocji - były łzy szczęścia i smutku.

W wydarzeniu uczestniczył także wicestarosta nowodworski Lubomir Głowacki.

Sportowe wydarzenie to cześć projektu, które zostało dofinansowane przez Powiat Nowodworski, w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Organizacja sportowych zajęć pozalekcyjnych piłki siatkowej dziewcząt i zawodów sportowo – rekreacyjnych lekkoatletyki dla dzieci z powiatu nowodworskiego”. Kwota dofinansowania całego zadania to 11 tys. zł.

 

 

Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.