Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
 • tvmalbork.pl
 • zulawyimierzeja24.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

Regulamin

UWAGA

Nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również,
aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie przejrzyste.
Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi
Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Nowa Polityka prywatności będzie obowiązywała w pełni od dnia 25 maja 2018 r.
Możesz już teraz zapoznać się z jej treścią tutaj, do czego serdecznie Cię zachęcamy.

RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.

 
Regulamin serwisu TVregionalna24.pl - TvMalbork.pl  - TvSztum.pl - Zulawyimierzeja24.pl

 § 1. Postanowienia ogólne.

 Portal Regionalnej Telewizji Internetowej TVregionalna24.pl to portal o charakterze informacyjno - publicystycznym i promocyjnym regionu pomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem Malborka, Sztumu, Nowego Dworu Gdańskiego -  powiatów malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Treści na nim prezentowane mogą być materiałami zarówno dziennikarskimi, telewizyjno informacyjnymi, promocyjnymi jak i reklamowymi. Usługodawcą jest Regionalna Telewizja Internetowa TVregionalna24.pl, działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Malbork, pod numerem 980, dysponującą numerem identyfikacji podatkowej 582-122-11-53, reprezentowaną przez właściciela Piotra Wąsowicza z siedzibą 82-200 Malbork, POCZTY GDAŃSKIEJ 4/1 - tel. 883 100 011. W Krajowym Rejestrze Sądowym Dzienników i Czasopism nasz serwis został zarejestrowany pod numerem 1691 jako Gazeta Codzienna – Dziennik

 1. Regulamin ten, określa zasady świadczenia usług drogą elektroniczną przez  Regionalną Telewizję Internetową www.tvregionalna24.pl, na rzecz użytkowników, polegających na umożliwieniu bezpłatnego korzystania z portalu, a także dokonywania wpisów na stronach  forum, komentarzy artykułów oraz zamieszczania ogłoszeń i reklam w portalu.
 2. Przeglądanie portalu, dokonywanie wpisów w komentarzach oraz na forum i w ogłoszeniach oznacza akceptację postanowień zawartych w regulaminie.
 3. Dostęp do Forum, działu ogłoszeń oraz komentarzy  portalu tvmalbork.pl mają wszyscy użytkownicy, jednak do dokonywania wpisów na forum oraz dodawania ogłoszeń, dodawania firm do katalogu oraz komentarzy mają dostęp tylko użytkownicy , którzy założyli konto, a tym samym mogą używać na stronach  portalu zarezerwowanych dla nich loginów.
 4. Dodawanie ogłoszeń jest PŁATNE
 5. Ogłoszenia płatne:
  - ogłoszenia zamieszczone w tym dziale zostaną wyróżnione kolorem i ukazują się jako TOP PREMIUM na wielu podstronach i przy kamerach pogodowych w rotacji
  -
  ukazują się w serwisie bez uzyskania akceptacji moderatora,
 

Informacja o płatnościach on-line

Usługi, rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem przelewy24.pl.
Dane właściciela serwisu TvRegionalna24.pl: 
 

TvRegionalna24.pl Spółka z o.o.

82-200 Nowa Wieś Malborska, ul. Na Wzgórzu 12

NIP 5792292758 KRS 0001074347 REGON 527155281

tel. 883 100 011


Regulamin usług i serwisów dostępny jest tutaj.
Formularz służący do składania ewentualnych reklamacji dostępny jest tutaj.

UWAGA - usługa działa tylko na terenie Polski i dla polskich operatorów - dostawca usługi SMS dla naszego serwisu współpracuje z operatorami: Orange,
Play, Plus, T-Mobile (z wirtualnych Operatorów: Polsat Cyfrowy i Sferia S.A.).

 1. Akceptując niniejszy regulamin - akceptujesz Naszą Politykę Prywatności - przeczytaj

§ 2.Obowiązek przestrzegania prawa.

 1. Użytkownik portalu TVregionalna24.pl (TvRegionalna24.pl to TvMalbork.pl - TvSztum.pl - Zulawyimierzeja24.pl)  publikuje swoje artykuły, komentarze, zdjęcia i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialnośćRedakcja portalu, nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, powinny liczyć się z tym, że mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Serwis TVregionalna24.pl ma prawo przetwarzać dane osobowe Użytkownika w celu ustalenia jego odpowiedzialności, a także przekazać te dane odpowiednim organom władzy publicznej.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na  portalu TVregionalna24.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu  TVregionalna24.pl treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
 5.  Redakcja TVregionalna24.pl, zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3, 4 pkt. niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na portalu TVregionalna24.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notorycznypostanowienia regulaminu.
 6. Redakcja TVregionalna24.pl, zastrzega sobie prawo do nie opublikowania artykułu lub komentarza, bez podawania przyczyn takiego działania. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane
 7. Redakcja TVregionalna24.pl, zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości komentowania artykułów na portalu TVregionalna24.pl, bez podawania przyczyn takiego działania.
 8. Opinie i uwagi do redakcji TVregionalna24.pl należy kierować na adres redakcja@tvmalbork.pl . Po pozytywnym rozpatrzeniu Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
 9. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika  portalu TVregionalna24.pl treści wymienionych w pkt 3, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVregionalna24.pl z prośbą o usunięcie w/w treści. Wniosek należy przesłać listem poleconym na adres: 82-200 Malbork, POCZTY GDAŃSKIEJ 4/1 - tel. 883 100 011. Wniosek winien zawierać : Dane osobowe zgłaszającego, tytuł artykułu lub tematu pod którym wnioskodawca stwierdził naruszenie pkt. 3 oraz informację z nr komentarza i datą jego publikacji. Wniosek zostanie rozpatrzony w terminie do 7 dni roboczych.
 10. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane i publikowane przez Użytkowników. Treści umieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Serwisu

§ 3. Wasze Blogi / Artykuły / Waszym Zdaniem

Wysyłając bloga lub artykuł użytkownik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz zgadza się na bezpłatne opublikowanie treści w serwisie Regionalnej Telewizji Internetowej TvRegionalna24.pl - TvMalbork.pl - TvSztum.pl - Zulawyimierzeja24.pl

    1. Redakcja przyjmuje do publikacji tylko artykuły podpisane imieniem i nazwiskiem
    2. Wysyłając artykuł użytkownik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz zgadza się na bezpłatne opublikowanie treści w serwisie Regionalnej Telewizji Internetowej TvRegionalna24.pl - TvMalbork.pl - TvSztum.pl - Zulawyimierzeja24.pl.
    3. Zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z polskim prawem, nawołujących do łamania prawa, przemocy, zawierających wulgaryzmy itp.
    4. Zabrania się umieszczania materiałów noszących znamiona agitacji politycznej bądź będące reklamą produktów, usług lub innych witryn internetowych.
    5. Wysyłając treści użytkownik oświadcza, że posiada do nich prawa autorskie wynikające z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
    6. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do redagowania artykułów oraz obróbki zdjęć i filmów.
    7. Materiały wysłane przez użytkownika trafiają do redakcji, która je zatwierdza lub odrzuca.
    8. Redakcja nie ma obowiązku umieszczania wszystkich treści.
    9. Wpisanie tych danych oznacza jednocześnie zgodę na ich publikację.

§ 4. Prawa autorskie.

 1. Wszelkie materiały udostępniane na stronie TVregionalna24.pl,  a w szczególności: tekst, materiały filmowe, grafika, muzyka, chronione są prawem autorskim. Poprzez korzystanie z jakichkolwiek usług lub odwiedzania strony TVregionalna24.pl, Użytkownik nie nabywa żadnych praw autorskich do jakichkolwiek treści/materiałów, zamieszczonych w serwisie.

§ 5. Postanowienia końcowe.

 1. TVregionalna24.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w każdej chwili i bez konieczności uzasadniania przyczyny.
 2. W przypadku dokonania zmian w Regulaminie, TVregionalna24.pl poinformuje o tym niezwłocznie Użytkowników poprzez publikację jednolitego tekstu Regulaminu na stronie internetowej www.tvregionalna24.pl
 3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, w szczególności do składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej, stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz innych ustaw, w szczególności ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 4. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania.